ترانزیستورها قطعات الکترونیکی کوچکی هستند که جهان را تغییر داده اند.

یک تریستور چگونه کار می کند؟
آنها را در همه چیز از ماشین حساب و رایانه گرفته تا تلفن رادیو و سمعک پیدا خواهید کرد. نهایت بسیار شگفت آور هستند ، اما این بدان معنا نیست که آنها می توانند همه کارها را انجام دهند.
اگرچه ما می توانیم از آنها برای خاموش و روشن کردن جریان های الکتریکی ریز استفاده کنیم. (این اصل اساسی در حافظه کامپیوتر است) و جریان های کوچک را به نوعی بزرگتر تبدیل می کنیم.
ما می توانیم از آنها استفاده کنیم آنها به عنوان دستگاه تقویت کننده و سوئیچینگ ها اما انها قادر به جریان بالاتر نیستند . مچنین یک ترانزیستور نیاز به جریان سوئیچینگ مداوم دارد بنابراین برای همه این مسائل و برای غلبه بر این مشکلات ، از تریستورها استفاده می کنیم.

تریستور با ترانزیستور چگونه است
ترانزیستور و ترانزیستور هر دو سوئیچ الکتریکی هستند اما ظرفیت انتقال قدرت تریستورها به مراتب بهتر از ترانزیستور است.
به دلیل دارا بودن امتیاز بالای تریستور ، در کیلووات ، در حالی که قدرت ترانزیستور در وات متغیر است. در تجزیه و تحلیل یک تریستور به عنوان یک جفت بسته از ترانزیستور استفاده می شود. تفاوت اصلی ترانزیستور و تریستور در این است که ترانزیستور برای ادامه کار نیاز به عرضه سوئیچینگ مداوم دارد اما در صورت استفاده از Thististor ما باید فقط یک بار آن را فعال کنیم و آن را روشن نگه داریم. برای برنامه های کاربردی مانند مدار زنگ دار که نیاز به شروع یک بار و روشن شدن برای همیشه دارند ، نمی توانید از ترانزیستور استفاده کنید بنابراین ، برای غلبه بر این مشکلات ، از Thististor استفاده می کنیم.

ویرا انرژی مهر ماهان

یو پی اس برند EPC , فروش UPS , فروش یوپی اس , خرید یو پی اس , ups برای دوربین مداربسته , قیمت یوپی اس , یو پی اس خانگی , استابلایزر , UPS , تعمیر یوپی اس , تعمیر ups , مراکز فروش ups , یو پی اس , یوپی اس , تعمیر یو پی اس , تعمیرات یو پی اس , یوپی اس چیست , یو پی اس apc , باتری یو پی اس , خرید ups , تعمیر ups , یو پی اس آنلاین , یو پی اس انلاین , انواع یو پی اس , باتری یو پی اس ups در ویرا انرژی , عرضه کننده و تعمیر انواع دستگاه یوپی اس , باتری یو پی اس و استابلایزر. برای خرید , مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۸۰۹۲۲۸۰