خط مشی شرکت ویرا انرژی مهر ماهان

شرکت ویرا انرژی مهر ماهان  در راستای ایفای  رسالت و مسئولیت محوله ، خودرا متعهد و موظف  به حفظ و اجرای خط مشی هاو سیاست های تبیین شده در ارائه خدمت و بهنگام نمودن اطلاعات و ارتقای سطح کفیت و بهره وری میداند و خود را موظف به اجرا و متعهد به موارد ذیل میداند:

*ارج نهادن به مشتری به عنوان سرمایه اصلی و تلاش جهت رضایت مشتریان

*توسعه همه جانبه شرکت  با هدف دستیابی به بازارهای جدید و ارتقاء تجاری سازمان در سطح ملی و منطقه ای

*بهبود مداوم سطح کیفی کلیه فرایند های سازمان در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش

*ارج نمودن به مقام والای نیروی انسانی و ارتقا سطح توانمندی کارکنان

*بهره گیری از تامین کنندگان با تعهدو متخصص ، باتجربه مکفی برای فروش محصولات با کیفیت

*استقرار مدیریت مالی کارآمد و افزایش سود با در نظرگرفتن مشتری،کارکنان،تامین کنندگان و سهامداران

 

 

مدیرعامل

علی نقشینه

این شرکت در راستای تامین انواعUPS ، باتری و تابلو برق و امور پسیو جهت ارائه به بخشهای مختلف خدماتی و صنعتی کشور، در کنار ارائه مشاوره فنی تاسیس گردیده و مهمترین هدف کاری این مجموعه خدمت رسانی محسوب می شود. با توجه به تنوع محصولات ، شامل انواع UPS ، باتری های اسیدی و بازی و همچنین امکان ارائه محصولات مذکور از کارخانه های مختلف داخلی و خارجی، ویرا انرژی مهر ماهان به جلب نظر مشتریان متعددی نائل گردیده است ، از جمله شرکتهای بیمه، بانکها ، صنایع نفت وگاز ، سیمان و بیمارستان ها مهمترین گروه مشتریان این شرکت محسوب می شوند ، فعالیتهای این شرکت به شرح ذیل می باشد.
ارائه انواع UPS :
این شرکت عرضه کننده انواع مولد برق بدون وقفه (UPS) به صورتهای تک فاز و سه فاز با برند های معتبر اروپایی ، آمریکایی و آسیایی بوده و همچنین شرکت ویرا انرژی مهر ماهان امکان ارائه محصولات Esis power و Legrand را دارا می باشد می باشد و تا کنون بسیاری از محصولات این شرکت ، درسیستم های بانکی ، بیمارستانی ، بیمه ای ، کارخانجات صنعتی ، شرکتهای خصوصی و دولتی نصب کرده.
سابقه طراحی و تولید بیش از ۲۰ سال مدیران شرکت به انجام خط تولید دقیق گسترش کیفیت کالا کمک شایانی کرده است
در ضمن این شرکت با پرسلنی مجرب در زمینه خدمات پس از فروش امکان و توانایی سرویس تعمیرات انواع UPSها راداشته و این مکان را فراهم کرده نموده تا با قرار دادن تلفن on callدر هر زمان پاسخگوی مشتریان گرامی باشیم
ارائه انواع Battery
در این شرکت نیز امکان ارائه باتری های اروپاییHoppecke ، Fiamm و Enersys(Varta) و همچنین برندهای کره ای Rocket و Global و Yuasa نیز مهیا می باشد. دربخش باتری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی SAFT و ALCAD به صورت ریالی و تحویل در داخل کشور وجود دارد.
تابلو برق (PDP)Power Distribution Panel
این شرکت در زمینه تولید تابلوهای مادر – تابلو اصلی و ساخت تابلوهای تقسیم ، ارائه نقشه های اولیه و مشاوره طبق استاندارد های بین المللی آماده همکاری می باشد.
PDP UPS
PDP CHARGER DC
PDP BATTERY
CHANGEOVER AUTOPDP
PDP Automatio