اجزاء اصلی مدارهای الکتریکی

اجزاء اصلی مدارهای الکتریکی:

چند قطعه اصلی وجود دارند که عموماً درتمام مدارهای الکتریکی کامپیوتر واجزاء جانبی آن یافت می شوند. این قطعات ساختار اصلی مدارهای الکتریکی والکترونیکی را تشکیل می دهند وبه تعداد زیاد در برد اصلی کامپیوتر، مدارهای هارد دیسک، کارتهای گرافیک وهرکجا که تصورش را بکنید وجود دارند. آنها می توانند با یکدیگر ویا با دهها قطعه دیگربه روشهای مختلف که شرح آنها دراین مقوله نمی گنجد ترکیب شده ومورد استفاده قرار گیرند. شاید بسیارمفید باشد که شمه ای در مورد طرز کارهر یک ازاین اجزاء بدانیم واین سعی شده است که حداقل اساس کارآنها  بازگو گردد. ادامه مطلب …

,

قیمت یو پی اس

قیمت یو پی اس

یو پی اس

قیمت یو پی اس : یو پی اس ها قیمت های مختلفی دارند. قیمت های آن ها بر اساس کارایی آن ها تعیین می شود. یو پی اس ها خیلی کار ایی های مهمی دارند و می توانند در زندگی ما نقش به سزایی داشته باشند.

کار آیی های از قبیل ایجاد امنیت برای وسایل و تجهیزات مهم ما، نگهداری از وسایل ضروری، مراقبت ۲۴ ساعته و نظارت بر عملکرد دستگاه های مهم، عملیات برق رسانی حرفه ای و پشتیبانی وسایل، کمک به افزایش طول عمر دستگاه و …… می تواند به صورت کاملاً حرفه ای تمامی کارهای گفته شده را به راحتی انجام دهد و وظیفه اصلی او نیز انجام فوق العاده عالی تمامی این کار های نام برده است.

ادامه مطلب …

,

نگهداری یو پی اس

نگهداری یو پی اس

نگهداری یو پی اس

یو پی اس

نگهداری یو پی اس : در این مطلب قصد داریم مطالبی را برای نگهداری یو پی اس را با شما در میان بگذاریم.

شرکت ویرا انرژی ماهان آماده هرگونه ارائه خدمات و تجهیزات یو پی اس می باشد.
کافی است با ما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب …

,

اهمیت یو پی اس

یو پی اس

اهمیت یو پی اس

یو پی اس

اهمیت یو پی اس : امروزه دستگاه یو پی اس به یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها و سیستم های حفاظتی در مراکز و ساختمان های بزرگ به حساب می آید. انقدر این دستگاه از اهمیت بالایی بر خوردار است که حتی در بیشتر مراکز های پژوهشی و یا مراکز بزرگ تجاری، قبل از راه اندازی مجموعه به این فکر می افتند که چقد تجهیزات نیاز دارند و چه مقدار برای آن تجهیزات باید انرژی تولید کرد.

ادامه مطلب …

,

اختلالات یو پی اس

اختلالات یو پی اس

اختلالات یو پی اس

یو پی اس

در این مطلب قصد داریم به یکی از اختلالالی که در یو پی اس ممکن است رخ دهد بپردازیم.
اختلالات یو پی اس : یکی دیگر از معدود اختلالاتی که در انواع یو پی اس ها می تواند به وجود آید، این است که در مواقعی که باتری در حالت تعویض باتری است، برخی از تجهیزات ضروری خاموش می شوندو برخی تجهیزات غیر ضروری روشن باقی می مانند.

خب در این مورد مشکل از آن جایی است که دستگاه را برای تجهیزات به درستی راه اندازی و تنظیم نکرده اید.

غالباً دستگاه های یو پی اس دارای دو مجموعه هستند

ادامه مطلب …

,

یو پی اس مناسب

یو پی اس مناسب

یو پی اس

یو پی اس مناسب چه نوع یو پی اسی است؟ شما می توانید با انتخاب یک یو پی اس خوب و بسته به نیاز خود و دستگاه مورد نظرتان، و نگرشی بر این موضوع که یو پی اس مورده نظرتان چقدر نیازتان را بر طرف می کند و چقد به طول عمر دستگاهتان کمک می کند، یک یو پی اس خوب انتخاب و خریداری نمایید.

یو پی اس مناسب : بررسی کیفیت یو پی اس بسته به این است که مشتری کدام یک از ویزگی های یوپی اس را مد نظر دارد و می خواهد از آن استفاده کامل را ببرد.

ادامه مطلب …

,

پشتیبانی یو پی اس

پشتیبانی یو پی اس

پشتیبانی یو پی اس

یو پی اس

در این مطلب قصد داریم درباره دو مسئله ی مهم درباره ی پشتیبانی یو پی اس صحبت کنیم.

۱_چرا وقتی تمامی تجهیزات متصل است، ولی دستگاه یو پی اس خاموش است؟

۲_چرا باتری یو پی اس به درستی شارژ نمی شود و برق را ذخیره سازی نمی کند.

برای پاسخ به سوالات و توضیحات اساسی با ما همراه باشید.

ادامه مطلب …

,

نحوه انتخاب یو پی اس مناسب

نحوه انتخاب یو پی اس مناسب

نحوه انتخاب یو پی اس مناسب

یو پی اس

نحوه انتخاب یو پی اس مناسب : باید توجه داشته باشید که شما نیاز نیست هر چند وقت یک بار یو پی اس جدید بخرید پس در نظر بگیرید یو پی اس مناسب به حوزه ی فعالیت خود را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین بهره را از آن ببرید.

اول باید در نظر داشته باشید که شما یو پی اس تبدیل تک می خواهید؟ یا تبدیل دوگانه و یا چند حالته؟

جواب این سوال بر این اساس است که  در سازمان شما و یا محل کار و یا حتی در خانه، انرژی چقد اهمیت دارد و برایتان مهم و ضروری است.

ادامه مطلب …

,

موارد کاربردی یو پی اس

موارد کاربردی یو پی اس

یو پی اس

موارد کاربردی یو پی اس : یو پی اس یکی از دستگاه های بسیار کارآمد و با توانایی کاری بسیار بالا است.

این دستگاه برای تمامی دستگاه های برقی مهم و قابل استفاده است. شما باید در نظر بگیرید که از آن باید به بهترین نحو استفاده کنید تا بتوانید بهترین بهره برداری را از آن بکنید.

ورودی این دستگاه به جریان برق رسانی شهری متصل است و دستگاه از طریق برق، منبع تغذیه یا همان باتری را تامین می کند و در مواقع اخلال در سیستم برق رسانی شهری، باتری به کار افتاده و از رخ دادن مشکل و به وجود آمدن خطا در سیستم جلوگیری می کند.

ادامه مطلب …

,

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس

یو پی اس لاین اینتراکتیو line- interactive
یو پی اس های لاین اینتراکتیو از لحاظ طراحی با تمامی مدل های موجود standby تفاوت دارد.
در این مدل یو پی اس ها بر خلاف مدل های دیگر یو پی اس، اینوتور و سوییچ تبدیل کننده ی منبع انرژی کاملاً با ترکیب یک کانورتر و اینورتر جایگزین شده است و شارژی باتری تماماً مستقل از دستگاه است.

ادامه مطلب …