IGBT  چیست؟

IGBT (ترانزیستورهای دو قطبی دروازه‌ای با عایق) در لوازم برق اضطراری مدرن (UPS) استفاده می شود که با راندمان بالا و سوئیچینگ سریع همراه است و خروجی فرکانس را بدون تحرک باریک نگه می دارد. منبع تغذیه بدون سیم ثابت.

IGBT باعث اعوجاج ولتاژ بسیار کم شده و به خصوص در هنگام پشتیبانی از تجهیزات IT و بارهای کامپیوتر / سرور، کارایی قدرت را بهبود می‌بخشدIGBT   اغلب در سیستم های استاتیک یو پی اس استفاده می شود که باتری خود را برای تداوم برق استحکام می‌بخشد.

یک IGBT  در واقع یک دستگاه نیمه هادی قدرت سه ترمینال است که به عنوان یک سوئیچ الکترونیکی عمل می کند و در یک یوپی اس شما تعداد زیادی از این ها را پیدا می کنید، بسته به اندازه یوپی اس.

IGBT به صورت یک تریستور الکترونیکی به صورت الکترونیکی عمل می کند، اگرچه IGBT برتر و سریع تر است. هنگامی که IGBTها در طراحی UPS استفاده می شود، اینورتر ها در UPS ها کوچکتر می شوند.

IGBTها بخشی کاربردی یو پی اس هستند و به طور کامل در عملیات مادر مادر ادغام می شوند. عمر  IGBT  بستگی به بار و محیط UPS دارد. آنها تا ابد ادامه نخواهند یافت.

ما پیشنهاد می کنیم که هر  IGBT  که پس از 7 سال جایگزین نشده است باید با  IGBT  جدید ارتقا یابد.

IGBT همانند سایر اجزای الکترونیکی عمر مفید و طول عمر را نداشته است.

IGBT نیاز به جایگزینی منظم دارد. همیشه UPS خود را در محیط های خنک نگه دارید

ساختن گرد و غبار و باقی مانده‌های هوا می تواند با استفاده از یک یوپی اس اختلال ایجاد کند و سبب ایجاد گرمای زیاد منجر به آتش سوزی شود.